Feedback and comments

COMMENTS POSTED BY CRISIS CENTRES

 1. LRAC

  Mīļš paldies Giving for Latvia par mūsu centram ziedotajām drēbēm un bērnu rotaļlietām, Lego. Esam pateicīgi, ka organizācija katru gadu rod iespēju palīdzēt no vardarbības cietušu bērnu krīzes centriem Latvijā. Lai visiem organizācijas biedriem un atbalstītājiem brīnišķīgiem piedzīvojumiem bagāta vasara !
  Ilze Andža
  LRAC “Rasas pērles” valdes locekle

  Reply

 2. LRAC

  Latgales Reģionālā atbalsta centra no vardarbības cietušiem bērniem “Rasas pērles” iemītnieki sūta sirsnīgu paldies visiem organizācijas “Giving for Latvia” aktīvistiem un atbalstītājiem par lieliskajām, krāšņajām bērnu virsjakām. Mūsu daudzbērnu ģimeņu mammas jau ir atlasījušas saviem bērniem drēbes, ko valkāt gan šobrīd, gan vest uz mājām pēc rehabilitācijas. Atlikušās tiek uzglabātas noliktavā.Centra bērniem ziedotās virsjakas tiks izsniegtas pēc nepieciešamības vai mājās braucot.
  Vēlot saulainu un priecīgu pavasari,
  Valdes locekle Ilze Andža

  Reply

 3. Sandra’s avatar

  Gūt var dodot un gūt var ņemot…
  Paldies par jūsu organizācijas dāsnumu un radīto iespēju iepriecināt Tērvetes novada bērnu sirdis, 15. janvāra aukstajā ziemas dienā! Bukaišu tautas namā todien valdīja radošs noskaņojums un darbotiesprieks. Ar jūsu organizācijas arbalstu biedrība Skaties tālāk” īstenoja projektu “Materiālās vērtības nolietojas, bet cilvēkā ieguldītais ir ieguldījums viņa nākotnē”. Pateicoties šim projektam mūsu bērni gleznoja uz stikla, cepa piparkūkas, skatījās, baidīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolēnu priekšnesumus un visi kopā mielojās ar cepumiem un kliņģeriem un baudīja karstu tēju. Atmiņai no šī skaistā pasākuma katrs aiznesa mājās paša apgleznotu krūzīti, no kuras malkot tēju, baudot kopā ar ģimeni ceptas piparkūkas. Lai jūsos nezūd dāvināšanas prieks!

  Reply

 4. Ilze Andža’s avatar

  Latgales Reģionālais atbalsta centrs “Rasas pērles” sūta sirsnīgu paldies visiem “Giving for Latvia” biedriem un atbalstītājiem par doto iespēju projekta ietvaros finansēt transporta pakalpojumus bērnu nogādāšanai motivācijas pasākumos. Tas ir būtisks ieguldījums bērnu emocionālās un fiziskās veselības uzlabošanā, socializācijas veicināšanā.Lai Jums un Jūsu ģimenēm saulainas un priecīgas Liedienas!

  Reply

 5. Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centra vadītāja Aelita Ziemele’s avatar

  Nepiekrīti tam, ja kāds tev saka:
  “Eņģeļu nav!”… Nē! Tie dzīvo blakus.
  Tas, kam laba sirds un zelta rokas,
  Var par tavu sargeņģeli būt.

  Jau daudzu gadu garumā organizācija “Giving for Latvia” palīdz Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centram. Esam saņēmuši gan spēles, gan apģērbu, gan leļļu māju.
  Šīs vasaras sākumā plānojam atvērt jaunu ēku krīzes centram un arī ziedojums no organizācija “Giving for Latvia” gaida uz savu vietu jaunajā centrā, (mēbeles, zviedru siena, bumbiņvanna) lai vardarbībā cietušo bērnu ikdiena kļūtu interesantāka, piepildītāka ar aktivitātēm.

  Reply

 6. Pīlādzis’s avatar

  It nekur uz kredīta nav dabūjams,
  Saulrieta sārts,
  Laba sirds,
  Un godīga cilvēka vārds.

  Biedrības “Pīlādzis vārdā izsaku pateicību par izrādīto sapratni, piepildot jaunu bērnu sapni, ziedojot spidmentona komplektu bērniem. Šis bērnu sapnis ir par jaunām aktivitātēm, par jaunu pieredzi gūstot jaunu izaicinājumu mācīties, ko jaunu.

  Liels Paldies

  Reply

 7. Inguna Badune’s avatar

  Līvānu biedrība “Baltā māja” ir pateicīga labdarības organizācijas “Giving for Latvia” (Londona) ziedojumam, kas dāvāja iespēju atvērt bērnu istabas “Mazais ķipars” durvis. Mazajiem sagatavota koši iekārtota telpa ar izglītojošām rotaļlietām un palīglīdzekļiem, kas paredzēti fizisko, sensoro un kognitīvo spēju attīstīšanai. Tās darinātas no EKO materiāliem – bērniem, vecākiem un videi draudzīgas. Tas ir ieguldījums tagadnē, kas rada nākotni.

  “Mazais ķipars” nu ir vieta, kur bērniem un vecākiem kopā būt, piepildīt laiku ar patiesu klātbūtni, vērtīgu izziņu, dziļu saturu un prieku! Par to biedrība no baltas sirds pateicas “Giving for Latvia”!

  Lai ikvienam labestība, dāvāšanas un dalīšanās prieks vairo pateicības, mīlestības jūtas un darbus, ar gaismu piepildot pasauli!

  Visgaišākie pateicības vārdi labdarības organizācijai “Giving for Latvia”!

  Biedrības “Baltā māja” un visu mazuļu istabas gandarīto apmeklētāju vārdā,
  biedrības direktore Inguna Badune

  Reply

 8. Ar laba vēlējumiem, Alūksnes un Apes novada fonds’s avatar

  Alūksnes un Apes novada fonds, Alūksnes novada Sociālais dienests un ekskursijas dalībnieki saka lielu paldies nodibinājumam “Giving for Latvia” par doto iespēju Alūksnes novada sociālā riska ģimenēm ar bērniem gūt neaizmirstamas un aizraujošas izjūtas Ziemassvētku laikā, apmeklējot zinātnes centru Z(in)oo un Cēsu viduslaiku pili.

  Lai Jums pietiek iedvesmas un enerģijas turpināt iesākto!

  Reply

 9. Anita’s avatar

  Paldies organizācijai Londonā “Giving for Latvia” par stabilo trīsriteni, kas domāts pusaudžiem ar līdzsvara traucējumiem.
  Tā kā Liepājā ir lieliski veloceliņi 23 km kopgarumā, tad nu arī pusaudžiem ar garīga rakstura problēmām un lidzsvara traucējumiem ir iespēja kopā ar asistentu izbaudīt prieku, ko sniedz iespēja braukt ar trīsriteni.
  Liels paldies par lielisko dāvanu un doto iespēju lieliskai brīvā laika pavadīsanai un sportiskai aktivitātei svaigā gaisā.
  Biedrība Cerība.Ticība.Mīlestība.

  Reply

 10. Agita Pleiko’s avatar

  Nu jau pamatīgi esam iemēģinājuši biedrības “Giving for Latvia” pagājušā gada nogalē ziedotos jaunos galda tenisa komplektus bērnu un cilvēku ar īpašām vajadzībām nodarbībām pie mums centrā, un ir īstais laiks pateikt savu “paldies”, kas ir kārtējais visu pateicību jūrā!
  Ir tik silti apzināties, ka Latvija ir maza, bet cilvēki, kas no tās nākuši, to spēj padarīt par lielu zemi! Paldies, ka jūs esat tur, ārvalstīs, un spējat un gribat atbalstīt mūs kā nevalstiskās organizācijas te, Latvijā! Ka izprotat un cenšaties iedziļināties mūsu vajadzībās!

  Bez tenisa galdiem mums lieti noder no Jums saņemtie divi plaukti ziedoto grāmatu un žurnālu izvietošanai. Pašvaldība pērn izremontēja koridoru, kurā šie plaukti stāv – lai būtu ērti pieejami visiem apmeklētājiem, un tagad mums ir tiešām eleganti sakārtots interjers!

  Sirsnīgs paldies vēlreiz! Lai visiem ražīgs turpmākais gads!

  Reply

 11. Ērika’s avatar

  Šogad Krāslavas bērnu sociālās rehabilitācijas centram “Mūsmājas” bija lieliska iespēja iepazīt jauku organizāciju “Giving for Latvia”. Bijām pārsteigti, cik daudzām organizācijām Latvijā jau tika sniegta palīdzība un cik daudz atzinības vārdu ir saņemts. Arī mēs gribam dalīties savos priekos un pateikties “Giving for Latvia” komandai par iespēju iegādāties sen loloto sapni – Montesori materiālus nodarbībām bērniem ar mācīšanās grūtībām, kuri dzīvo mūsu ārpusģimenes aprūpes iestādē un krīzes centrā, kā arī aprīkot ar jaunām krāsainām mēbelēm nu pat izremontēto istabiņu. Šo, vairāk kā 1500 euro vērtībā, dāvanu bērni saņēma pēc Jaunā gada. Gandrīz mēnesi bērni nodarbībās jau izmanto attīstošos materiālus, ļoti patīk darboties. Materiāli ir kvalitatīvi un liels resurss centra speciālistiem darbā ar bērniem.
  Bet tas izrādījās nebija viss, jo GFL pēc pāris nedēļām sagādāja mums vēl vienu pārsteigumu atgādājot ziedojuma kravu ar bērnu spēlēm, rotaļlietām, lego, zīdaiņu drēbītēm, manēžām, pusaudžu un jauniešu apģērbu, apaviem, vējjakām, sporta tērpiem, krosenēm un daudzām noderīgām mantām. Tā kā pucēties mums patīk, tā bija lielā “pielaikošanas sestdiena”.
  Patiess prieks bija komunicēt ar cilvēkiem, kuri ar vislielāko sapratni un gādību izturējās pret bērnu centra vajadzībām. Mēs vēlam Jums veiksmi un, kā ikvienam no mums, sirsnīgus, saprotošus un atsaucīgus cilvēkus blakus, lai izdodas daudz jaunu projektu, kas turpinātu iepriecināt ar vien jaunas sirsniņas.

  Reply

 12. Sandra Braunere’s avatar

  Sirsnīgi pateicamies labdarības organizācijai “Giving for Latvia” par 2015.gada nogalē saņemto kārtējo praktisko atbalstu – šoreiz vairāk kā 500 eiro vērtībā Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Valmieras SOS Bērnu ciemata septembrī jaunizveidotā pakalpojuma “Bēbīšu māja” jeb “ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojums nepilngadīgām grūtniecēm un nepilngadīgām mātēm ar bērniem“ nodrošināšanai!

  Pateicoties organizācijas “Giving for Latvia” finansiālam atbalstam – un arī praktiskai iegādes organizēšanai – tika iegādāta sadzīves tehnika: veļas mazgājamā mašīna/žāvētājs, gludeklis, blenderis un sviestmaižu tosteris.

  Esam ļoti pateicīgi par ziedotāju atbalstu mājīgas atbilstošas vides radīšanai, lai meitenes varētu justies labi, pielāgoties jaunajai dzīves situācijai un apgūt vajadzīgās prasmes. Sniegsim vajadzīgo atbalstu, lai pēc 18 gadu vecuma sasniegšanas (vai bērniņa 6 mēnešu sasniegšanas) jaunās māmiņas varētu veiksmīgi dzīvot patstāvīgi, būt mīļas un labas mammas saviem bērniem, pārvarot savu sarežģīto un traumatisko bērnības pieredzi, pašām izaugot šķirti no mammas un tēta.

  “Tas, kurš ņem, piepilda plaukstas,
  Tas, kurš dod, piepilda sirdi…”

  Sirsnīgs paldies par atbalstu!

  Reply

 13. Agnese’s avatar

  Kārtējo reizi jāsaka kārtējais paldies GFL par kārtējo labo darbu – par saziedoto Krīzes centra “Laipas” klientiem!Esam kārtējo reizi iepriecināti par sniegto! Jūsu ziedotais vienmēr ir noderīgs un ir kā palīgs klientiem krīzes situācijās!Jūs spējat iepriecināt!
  Paldies par Jūsu dāsnumu, par darbu, ko guldiet ik mirkli, mēs novērtējam to un vēlam Jums pašiem spēku, izturību, veselību, darbojoties turpmāk!
  Ogres novada Sociālā dienesta Krīzes centra “Laipas” kolektīvs

  Reply

 14. Aija Švāne’s avatar

  Paldies, ”Giving for Latvia” par kārtējo iespēju iepriecināt mūsu bērnus.
  Nenovērtējams ir tas, ko mēs nevaram satvert ar rokām, palīdzība, atbalsts un mīlestība. Lai bērnu smaids silda mūsu visu sirdis. 🙂
  Paldies!
  Nodibinājums ”Zantes ģimenes krīzes centrs”
  Thank you ”Giving for Latvia” and all the rest who are helping to realize these project who are helping our children to be happier.
  Children’s happiness are our reward.

  Thank you!
  Foundation ”Zante Family Crisis Center”

  Reply

 15. Agnese’s avatar

  Ogres novada Sociālā dienesta Krīzes centrs “LAIPAS” saka sirsnīgu paldies organizācijai Londonā “Giving for Latvia” par jauno dāvinājumu – velotrenažieri! Esam ļoti priecīgi un pateicīgi!
  Arī iepriekšejais ziedojums – zviedru siena kalpo ļoti veiksmīgi – bērni vingrinās, izlieto savu enerģiju sportiskās aktivitātēs!
  Paldies visiem, kas iesaistās tik labu mēŗku īstenošanā!
  lai pietiek Jums spēka, izturības, darot labus darbus arī turpmāk!Jūs ieprieciniet mūsu bērnu sirdis!
  Ar cieņu, Krīzes centrs “Laipas”

  Reply

 16. Margita Kalniņa-Laksa’s avatar

  Ģimenes krīzes centrs “Mīlgrāvis” izsaka sirsnīgu pateicību visiem ziedotājiem un organizācijai “Giving for Latvia” par sniegto palīdzību.
  Bērni priecājas par spēlēm un rotaļlietām. Savukārt mammām būs iespēja savus mazuļus vizināt vasaras ratos, šūpolēs. Paldies par zīdaiņu gultiņu, segu, drēbēm, apaviem un citām lietiņām, kas palīdzēs atbalstīt mammas ar bērniem, kuras nonākušas krīzes situācijā, palikušas bez dzīvesvietas un ienākumiem.

  Paldies, sakot krīzes centra “Mīlgrāvis” kolektīvs.

  Reply

 17. Agnese’s avatar

  Krīzes centrs “LAIPAS” izsaka lielu pateicību par saziedoto mūsu klientiem!
  Noderēja it viss – gan drēbes, gan rotaļlietas, gan attīstošās spēles, puzles!Jauki, ka ziedotais ir paredzēts dažāda vecuma bērniem!
  Krīzes centrs ļoti novērtē ziedojumus, jo tad kad bērniņš atstāj krīzes centru, mēs dodam līdzi purā gan drēbītes, gan rotaļlietas.
  Liels paldies par ieguldīto darbu, par to, ka vēlaties ņemt dalību tik nozīmīgos darbos!
  Paldies par atbalstu!
  Lai pašiem netrūkst spēka, izdomas un enerģijas!
  Paldies sakot, Krīzes centra “Laipas” kolektīvs

  Reply

 18. Baiba Brigmane’s avatar

  Dobeles sociālo pakalpojumu centra bērnu un darbinieku vārdā sakam lielu paldies “Giving for Latvia” darbinieku komandai, kas sarūpēja mīļas, interesantas rotaļlietas un prāta spēles. Mūsu bērnu nodarbības un brīvais laiks būs daudz radošāks un izglītojošāks.

  Reply

 19. Alla’s avatar

  Talsu krīžu centra darbinieki veselu dienu šķiroja, dalīja, izvietoja mantas, kuras saņēmām no “Giving for Latvija”! Mūsu iemītniekiem tā bija prieka pilna diena. Katrs saņēma ko skaistu, noderīgu. Īpaša pateicība par bērnu gultiņu, kura nekavējoties tika uzstādīta mūsu centrā esošajam mazulim, kā arī par jaukajām mantiņām, īpaši klučiem un bumbiņām. Arī apavi un apģērbs lieti noder. Pārsteigums bija, ka par mums padomājuši 2 kungi, kuru dzimtas izcelsmes valsts ir Latvija! Pateicamies visiem, kas ziedojuši!

  Reply

 20. Sandra Braunere’s avatar

  Liels paldies par organizācijas “Giving for Latvia” sniegto palīdzību Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Bauskas un Valmieras ģimeņu stiprināšanas centru atbalstītajām ģimenēm! 2014.gada nogalē trīs ģimenes Bauskas novadā un trīs ģimenes Valmierā, pateicoties “Giving for Latvia” ziedojumam, varēja saņemt ļoti noderīgas un sadzīvē nepieciešamas lietas – veļasmašīnu, skapi, galdu ar krēsliem – kas nu kurai ģimenei bija visvairāk vajadzīgs. Paldies par šo negaidīto Ziemsvētku dāvanu un vislabākie vēlējumi veiksmīgam Jaunajam gadam!

  Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija palīdz bērniem izaugt ģimenē – mīlošā ģimenē. Māte Terēze esot teikusi: “Mēs neesam aicināti darīt lielas lietas. Mēs esam aicināti darīt mazas lietas ar lielu mīlestību.” Paldies!

  Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas saime

  Reply

 21. Agnese’s avatar

  Krīzes centrs “Laipas” izsaka sirsnīgu paldies par puzzli “Mārīte” – tā jaunākajiem bērniem ļoti patiks un palīdzēs attīstibā. Paldies, ka sniedzat pozitīvas emocijas! Lai Jums veicas!Krīzes centra kolektīvs

  Reply

 22. Aija Puķīte’s avatar

  Sirsnīgs paldies visiem atbalstītājiem par ziedojumiem. “Māras centra” bērni un darbinieki ir pateicīgi par jaunajiem izglītojošiem materiāliem un trenažieriem, kas tiek aktīvi izmantoti.

  Skaistu, krāsainu un labiem darbiem piepildītu rudeni,

  Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība”
  Krīzes centra bērniem un sievietēm „Māras centrs” kolektīvs

  Reply

 23. Ilze Andža’s avatar

  Nodibinājuma “Latgales Reģionālais atbalsta centrs Rasas pērles” iemītnieku un darbinieku vārdā sirsnīgs paldies visiem, kas palīdzēja vardarbībā cietušajiem Latgales bērniem iegādāties slidkalniņu telpām. Lai Jums pietiek spēka un izturības tālumā no dzimtenes, lai vienmēr ir kāds,kas arī Jūs atbalsta grūtā brīdī.
  Vēlot veiksmi,
  “Rasas pērles”

  Reply

 24. Aija Švāne’s avatar

  Vienmēr sirdi silda cilvēki, kas vēlās palīdzēt un atbalstīt bērnus. Liels paldies Giving for Latvia komandai un tās atbalstītājiem par iespēju mazajām sirsniņām izbaudīt prieka pilnus brīžus ar jūsus sagādātajām dāvanām!

  Saku paldies, visu savu darbinieku un sava centra bērnu vārdā!

  Aija Švāne,
  Valdes locekle

  Reply

 25. Agnese’s avatar

  Sirsnīgi pateicamies organizācijai “Giving for Latvia”par sniegtajām dāvanām Ogres krīzes centram “Laipas”! It īpaši par pēdējo dāvinājumu – Zviedru sienas kompleksu, kas ir lielisks palīgs darbā ar vardarbībā cietušiem bērniem. Zviedru siena bērniem dod iespēju nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm (it īpaši ziemas periodā), kas savukārt, palīdz bērnam izreaģēt emocijas un mazināt trauksmi adekvātā veidā!
  Liels paldies par dāvāto iespēju!Krīzes centrs “Laipas”

  Reply

 26. Baiba Brigmane’s avatar

  Mūsu klientu vārdā vēlamies pateikt lielu paldies visiem labajiem cilvēkiem, pateicoties kuriem esam saņēmuši koka galda puzli un Zviedru vingrošanas siena ar boksa piederumiem. Vingrošanas komplekss ir nozīmīgs bērniem, kuri cietuši no vardarbības traumatisko seku mazināšanā.

  Sirsnīgs paldies!
  Dobeles Socilālo pakalpojumu centra bērni un vadītāja
  Baiba Brigmane

  Reply

 27. Aija Švāne’s avatar

  Kad mēs esam patiesi,
  Mēs esam skaisti.
  Kad mēs esam skaisti,
  Mūs mīl.
  Kad mūs mīl,
  Mēs esam laimīgi.

  Vārdos neizteikt pateicību, ko jūtam mēs un mūsu krīzes centra bērni par saņemtajām dāvanām no jūsu organizācijas.

  Sidrs siltumu vēlot,
  Nodibinājums ”Zantes ģimenes krīzes centrs”

  Reply

 28. Baiba Brigmane’s avatar

  Paldies Tev par smaidu! Es čukstu klusi.
  Tik gaiši pat saule nav mirdzējusi!
  Viens mirklis… bet simtus spēj aizvietot.
  Viens mirklis… bet gadiem var gaismu dot.
  Un sirds – pat, ja būtu tā tēraudcieta,
  Man pārvērstos ziedošā pļavā uz vietas.
  J.Sirmbārdis

  Dobeles Sociālo Pakalpojumu centra darbinieki un klienti izsaka pateicību par saņemtajām dāvanām. Bērnu sirdis tagad priecē interesantās un radošās spēles, grāmatas. Ļoti noderīgas ir arī zīdaiņu drēbītes. !
  Liels paldies!

  Reply

 29. Gita’s avatar

  Krīzes centrs bērniem un sievietēm “Māras centrs” saka Jums lielu paldies par saziedotajām mantām- zīdaiņu drēbītēm, bērnu apaviem, grāmatām, galda spēlēm, rotaļlietām, pusaudžu drēbēm, bērnu drēbēm un diskiem. Visas mantas jau ir atradušas savus īpašniekus – bērni mācās veidot svētku rotājumus, ko ieraudzījuši grāmatās, skatās multfilmas, spēlē spēles!

  Reply

 30. ilona’s avatar

  Sirsnīgi pateicamies organizācijai “Giving for Latvia”par sniegtajām dāvanām Ogres krīzes centram “Laipas”! Ziedojuma laikā mums tik ļoti noderēja jaundzimušā drēbītes, jo tieši šajā laikā uzturējās māmiņa ar zīdainīti, kura bija nonākusi dzives grūtībās .Arī pārējiem bērniņiem bija liels prieks saņemt gan drēbītes, apavus un rotaļlietas, jo gan bērniņiem, gan ģimenēm bija noderīgs it viss, lai gūtu atbalstu un uzsāktu patstāvīgu dzīvi.
  Paldies ikvienam, kas ziedoja, organizēja un palīdzēja kādam bērniņam būt priecīgākam un laimīgākam!
  pateicībā,
  Ogres krīzes centrs “Laipas”‘ un Ogres novada sociālais dienests

  Reply

 31. Margita’s avatar

  Ģimenes krīzes centrs „Mīlgrāvis” izsaka sirsnīgu pateicību un saka lielu: „Paldies!”, visiem ziedotājiem par dāvanām!

  Šogad bija tā lieliskā iespēja tikt pie koka apgleznotām figūriņām, kuras smilšu terapijas speciālisti varēs izmantot strādājot ar bērniņiem mūsu krīzes centrā. Smilšu spēļu terapijas laikā ir iespēja izveidot “savu smilšu bildi” un caur simboliem izteikt to, ko grūti pastāstīt ar vārdiem, izspēlēt negatīvo pieredzi un notikumus, atbrīvoties no spriedzes, dusmām un bailēm.

  Mūsu krīzes centrā uzturas māmiņas kopā ar bērniņiem, kuras nonākušas dzīves grūtībās, palikušas bez dzīvesvietas un ienākumiem, kā arī cietušas no vardarbības. Tālab esam ļoti pateicīgi, saņemot drēbītes, apavus un rotaļlietas bērniņiem un mammām. Šīm ģimenītēm ir noderīgs viss, kas var palīdzēt uzsākt patstāvīgu dzīvi.

  Ļoti noderīgi bija saņemt arī somas,rotas, gultas veļu, dvieļus un traukus. Mazo zīdainīšu rotaļlietiņas, pudelītes, autiņbiksītes. Sakam paldies par atsūtīto koferi, cimdiem, šallēm, jakām, biksēm u.c. mantām.

  Ar pateicību,
  Ģimenes krīzes centra „Mīlgrāvis” kolektīvs
  [email protected]

  Reply

 32. Sandra Braunere’s avatar

  Liels paldies par organizācijas “Giving for Latvia” sniegto palīdzību SOS Bērnu ciematu asociācijas ģimeņu stiprināšanas projektu aprūpētajām ģimenēm!

  5 Latvijas pilsētās un novados – Rīgā, Valmierā, Olainē, Bauskā un Cēsīs – atbalstām ģimenes ar bērniem, kurām neklājas viegli – lai bērniem tomēr nenāktos zaudēt savas bioloģiskās ģimene aprūpi.

  Palīdzību saņemam jau vairāku gadu garumā. 2010.gada beigās Valmierā “Giving for Latvia” ziedojumu saņēma ģimene, kura dzīvoja ļoti trūcīgi – māte viena audzināja piecgadīgu meitiņu, pusaudzi dēlu. 2012.gada nogalē Valmierā ziedojumu saņem daudzbērnu ģimene, kurā aug bērni invalīdi. Abas ģimenes ir priecīgas, iegūstot veļasmašīnu.

  Savukārt 2011. gada nogalē atbalsts tika sniegts māmiņai no Olaines novada, kas viena audzina 4 bērnus – viņiem trūka līdzekļu malkas iegādei. Vēlāk šī mamma sacīja: „Ziema bija kārtējais pārbaudījums mūsu ģimenītei, kad mājās dažreiz bija + 8 grādi. Tieši šajā laikā mēs saņēmām no Jums malku. Tā mums bija visvajadzīgākā un visjaukākā dāvana! Izsaku Jums visdziļāko pateicību par šo rīcību manas ģimenes labā. Lai Dievs Jums stāv klāt! Lai arī Jūsu dzīvē netrūkst labestības, iejūtības un atbalsta, ko sniedz pārējie cilvēki!“

  Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas vārdā izsakām sirsnīgu pateicību ziedotājiem, novēlam svētīgus un skaistus Ziemassvētkus un labiem darbiem bagātu Jauno gadu!

  Reply

 33. Aija Pukite’s avatar

  Izsūti pasaulē gaišu domu

  nedomā par tās ceļu!

  Tā aizies…

  apies pasaulei apkārt

  un atgriezīsies pie Tevis…

  Paldies par Jūsu gaišajām domām un dāsno roku šai ziedojumā, kurš ar Dieva svētību ir devis mums iespēju realizēt kādu no „Māras centra” Ziemassvētku sapnīšiem.

  Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība”
  Krīzes centra bērniem un sievietēm „Māras centrs” kolektīvs

  Reply

 34. Baiba Brigmane’s avatar

  Lai zvaigžņu vēji vējo,

  Lai rožu birzis dīgst,

  Lai Piena ceļa krējums

  Jums kausos neizsīkst!

  Daudz rožu un baltu dziesmu,

  Un mīlestības daudz!

  B.Martuževa

  Izsakām lielu pateicību pat atbalstu Dobeles Sociālo Pakalpojumu centram.
  Esam saņēmuši spēļu koka klucīšu komplektus, dezinfekcijas lampu, grāmatas un spēles. Bērni pteicoties Jums var pilveidot savu brīvo laiku un attīstīt zināšanas.
  Paldies visiem , kas devuši savu ieguldījumu šajā akcijā, lai radītu prieku ikvienam!

  Dobeles Sociālo pakalpojumu centra kolektīvs

  Reply

 35. Inga Ahte’s avatar

  Paldies atbalstītājiem Londonā!

  Iepriekšējā gada nogalē un šogad Talsu novada krīžu centrs ir saņēmis vairākus ziedojumus no organizācijas
  “Giving for Latvia” Londonā.

  Krīžu centrā tiek realizēti sociālās rehabilitacijas pakalpojumi gan bērniem, kas cietuši vardarbībā, gan rehabilitācijas pakalpojumi sievietēm un sievietēm ar bērniem, kas nonākuši krīzes situācija vai ir kļuvuši par vardarbības upuriem. Gadā kopumā palīdzību krīžu centrā saņem ap ~300 cilvēku.

  Rehabilitācijas programmas laikā sievietes saņem psihologa, sociālā darbinieka un jurista konsultācijas, mācās (pilnveido) bērnu audzināšanas un aprūpes prasmes, budžeta plānošanu un ēst gatavošanas prasmes.

  Ar ziedotāju atbalstu krīžu centra iemītnieki dāvinājumā ir saņēmuši virtuves kombainu, galda spēles, gultas veļu, segas, spilvenus, rotaļlietas, apģērbu u.c. ikdienai noderīgas lietas.

  Iemītniekiem ir pavērusies plašāka iespēja, ēst gatavošanas prasmju uzlabošanā, mācīties lietot virtuves tehniku un aprīkojumu, bērniem saņemt gardu un daudzveidīgu mammas gatavotu ēdienu.

  Savukārt bērniem, pateicoties ziedotājiem, ir radusies iespēja pilnvērtīgāk un aktīvāk pavadīt brīvo laiku, daļa no bērniem pirmo reizi mācās spēlēt galda spēles, spēlēties kopā, sadarboties, tā uzlabojot saskarsmes prasmes ar vienaudžiem.

  Paldies visiem cilvēkiem, kas ir piedalījušies šajā akcijā, un darījuši daudzu cilvēki dzīves pilnvērtīgākas un krāsainākas!

  Talsu novada krīžu centra kolektīvs

  Reply

 36. Aija Švāne’s avatar

  Zantes ģimenes krīzes centra vārdā izsaku sirsnīgu pateicību visiem ziedotājiem par dāvanām. Šogad esam saņēmuši dāvanā didaktiskās un prāta spēles, par ko esam ļoti priecīgi. Centra bērni labprāt tās spēlē, līdz ar to veidojas pozitīva saskarsme, labas emocijas un prieks. Joprojām mazie bērni priecājas par bumbiņvannu, ko saņēmām iepriekš. Lai mums visiem veicas domājot labas doma sun darot labus darbus!
  Pasaki labu vārdu tam bērnam,
  nesaprasts, vientuļš kas skumst!
  Samīļo, sasildi! Diena tik gara!
  Sargeņģel’s vienmēr ar mums…
  /wnk.Laimdota/
  Aija Švāne -valdes locekle

  Reply

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *